Projekční činnost

Projekční činnost

Spektrum projektové činnosti zahrnuje širokou oblast - od architektonického a projekčního řešení nových obytných domků a vil, rekonstrukcí bytů a domů (bytová jádra, nová dispoziční řešení), rekonstrukcí nebytových prostor na provozovny, restaurace apod., až po půdní vestavby a nástavby a přestavby půdního prostoru, které jsou stěžejní náplní práce v rámci projekční činnosti. Projektovou činnost realizujeme prostřednictvím samostatné projekční a stavební kanceláře RemarK, o jejíž činnosti můžete získat další informace přímo na jejích stránkách zde.

Projekční činnost

Co nabízíme

V rámci projektové činnosti zpracováváme kompletní projektovou dokumentaci včetně všech profesí (stavební část, statika, elektro, voda, kanalizace, plyn, topení) pro provedení stavby, a to od fáze přípravy zakázky, přes studii, dokumentaci pro provedení stavby a konečně až po závěrečnou kolaudaci. Samozřejmou součástí nabídky pro klienty je inženýrská činnost, tj. projednávání jednotlivých fází projektu s příslušnými úřady (památkáři, hygienici, hasiči apod.), zajištění vydání stavebního povolení, autorský a technický dozor při provádění stavby a následně zajištění vydání kolaudačního rozhodnutí.

Projekční činnost

Reference

Projekční a stavební kancelář RemarK vznikla v roce 1992 a od té doby realizovala desítky projektů, ať již v rozsahu zpracování projektů pro následnou výstavbu bytů či rekonstrukci podkroví nebo komplexní zajištění realizace takovýchto projektů až do fáze vydání kolaudačního rozhodnutí. Přehled realizovaných projektů půdní vestavby naleznete zde (a kompletní fotogalerii zde), přehled ostatních realizací pak na stránkách projekční kanceláře RemarK zde.