Půdní byty

Nabídka půdních bytů

Nabídka půdních bytů

V naší nabídce půdních bytů naleznete několik již hotových, rozpracovaných nebo připravovaných projektů, které se nacházejí v žádaných lokalitách širšího centra Prahy, a přesto v klidných a příjemných čtvrtích, jako jsou Nusle, Bubeneč či Holešovice. V nabídce naleznete jak malometrážní, tak i prostorově nadstandardní byty. v závislosti na čase, kdy vstoupíte do projektu pak navíc můžete ovlivnit i podobu svého budoucího bydlení (viz Standardy stavebního řešení).

Realizované půdní byty

Realizované půdní byty

Přes 15 let zkušeností s vlastní stavební realizací půdních bytů a inženýrských činností souvisejících s jejich výstavbou (projektová příprava, zajištění stavebního povolení a jednání s dotčenými orgány státní správy, výkon autorského a stavebního dozoru) a řada spokojených zákazníků – prohlédněte si naše referenční stavby.

Financování

Financování

Věříme, že Vás bude zajímat, jak koupi bytu co nejvýhodněji financovat, kde můžete aktuálně získat nejvýhodnější podmínky hypotéky nebo úvěru od stavební spořitelny tak, aby Vás v budoucnu splátky neohrožovaly.

Bydlení na půdách

Bydlení na půdách

Bydlení v podkroví – to je romantika v podobě trámů, střešních oken, spousty světla a nejrůznějších výklenků. Jenže bydlení v podkroví – to jsou i trámy tam, kde se vám nehodí, střešní okna, kterými dovnitř pálí slunce, horší tepelná izolace a výklenky, do kterých se nic nevejde.

Standardy stavebního řešení

Standardy stavebního řešení

V rámci projektové přípravy podkrovních bytů používáme stavební materiály a zařizovací předměty, jejichž výběr můžete nalézt dále. Samozřejmostí je však možnost měnit tyto standardy podle přání zákazníka – v závislosti na čase, kdy vstoupíte do projektu a budou-li změny technicky možné, Vám rádi vyjdeme vstříc.

Pokud v naší nabídce bytů k prodeji nenajdete takový, který by splňoval vaše představy, kontaktujte nás a my se pro Vás pokusíme najít vhodné řešení