Bydlení na půdách

Bydlení v podkrovním bytě dá vašemu životu úplně novou perspektivu. Stanete se majiteli zcela nového, unikátního prosluněného bytu téměř libovolné velikosti v nejvyšším patře domu v krásné čtvrti, který vám nabídne netušené originální výhledy, jaké nemá v Praze nikdo jiný.

Podkrovní byt na míru

Podkrovní byt na míru

Přiznejme si to: většina bytů člověku vlastně nevyhovuje. Buď jsou staré a už v nich někdo bydlel nebo jsou sice nové, ale člověku se nelíbí dům, který stojí někde na okraji města nebo rovnou v pustině, dispozice je špatná, rozloha buď o něco menší nebo naopak větší než potřebujeme, použité materiály a zařizovací prvky nevhodné. Jistě byste sami vyjmenovali desítky dalších drobností, které vám vlastně nesednou.

S námi je to jinak. Nabízíme vám zcela unikátní řešení vašeho bydlení na půdě na míru. Vybíráte si zavedenou lokalitu, takže víte, kdo budou vaši sousedé. Pokud vstoupíte do projektu včas a Vaše požadavky budou technicky realizovatelné, ve spolupráci s projektantem si určíte velikost bytu tak, jak ji opravdu potřebujete, celkové dispoziční řešení a rozvržení jednotlivých prostor, jejich vybavení zařizovacími předměty, použité obklady i podlahové materiály. Chcete terasu pro příjemné ranní snídaně, hry vašich dětí, které jsou venku a přitom pod dohledem, odpolední posezení s knihou pod slunečníkem nebo večerní romantický drink? V podkrovním bytě si ji můžete snadno dopřát.

Máte ujasněnou představu o použitých obkladových materiálech, podlahách či zařizovacích předmětech v bytě vašich snů? Rádi byste ve Vašem novém bytě měli krb, klimatizaci nebo podlahové topení? V případě včasného vstupu do projektu je možné obvyklé standardy našich bytových jednotek, které jsou upřesněny u jednotlivých projektů, měnit podle Vašich požadavků.

Nadto váš byt v podkroví bude zcela nový. Konečně se zkrátka budete cítit jako doma.

Jako v ptačím hnízdě

Jako v ptačím hnízdě

Praha je město s dlouhou a pohnutou historií. Leckteré ulice v historických čtvrtích, kde naše půdní vestavby nabízíme, jsou poměrně úzké a nepadá do nich tolik světla, na kolik jsme dnes zvyklí. Překonejte všechna tato omezení, nechte je za sebou. Bydlete v historickém centru, v krásných čtvrtích jako jsou Královské Vinohrady, Pankrác, Vršovice s výhledem na Grébovku a nechte se přitom zalévat proudy světla a slunce jako v zahradní čtvrti na předměstí! To vše vám umožní naše půdní byty postavené podle vašich představ, přání a připomínek.

Inspirujte se ve fotogalerii půdních prostor

Podívejte se, co dokázali, naplánovali a spolu s námi vytvořili naši předchozí zákazníci. Sami posuďte, oč je podkrovní bydlení originálnější, vzdušnější, slunnější a jedinečnější nežli běžné nudné byty. Vyražte vzhůru k nebesům, domluvte si nezávaznou konzultaci, zavolejte nám, abychom vám mohli nabídnout to nejlepší, co současné bydlení v Praze umožňuje.

Bydlení na půdách Bydlení na půdách Bydlení na půdách Bydlení na půdách Bydlení na půdách Bydlení na půdách